Nové EP Sister Body - Lucifer Efekt

Nové EP Sister Body - Lucifer Efekt
Nová deska pražského projektu Sister Body vyšla ve formátu 30 minutového pětiskladbového EP na britském kazetovém labelu Tesla Tapes, který již předtím vydal spřízněné Lightning Glove. Uzavřenější, až izolacionistický charakter jejich tvorby (minimum koncertů, žádné kolaborace, žádné remixy) se po zasněné, místy až dubové kazetě Star / Red (Spleencoffin 2013) inspiroval jedovatějším zvukem taneční elektroniky, ale bez jednoznačné návaznosti na tradiční acid sound. Dominuje mu hlavně napětí mezi nervní a emocionální zvukovou stopou a odosobněným hlasem Miss Camilly.

Kazety lze objednat přímo na emailu ingnodwetrust@hotmail.co.uk, nebo v distribuci Staalplaat.

Deska je k poslechu a ke stažení na http://teslatapes.bandcamp.com/album/sister-body-lucifer-efekt.

"Psychedelická hudba to bezpochyby je, ale je to psychedelie monochromatická. Název Lucifer Efekt může evokovat black metal, ale v tomto případě jde spíše o černé disko." (His Voice)

"hovering on the edges of sanity and coldness of electronic music with its raw and Spartan approach" (Easterndaze)

"a yearning dub-laced sonifesto for fallen angels and the likes" (Electronic Beats)

"The five tracks of 'Lucifer Efekt' come from the most blunted, spellbound headspace, tracing a elusive thought pattern from skudged, effluent drones and pulses in the title track to keening, bittersweet discord and roiling machine rhythm on 'Secret Turned To Revulsion' to the Cro-Magnon techno rituals of 'Crazy=Black' and ' the radioactive shudder of 'Evol Of Lluf'" (Boomkat)