NOISE PARTY VIII s účastí Pretty Old Sound, Sister Body a Rouilleux

NOISE PARTY VIII s účastí Pretty Old Sound, Sister Body a Rouilleux
V PÁTEK začneme v 19 hodin a jako první to zvostra odpálí naabí residenti DEPAKINE CHRONO se svým vypočítavým turbo punkem. Následovat bude vystoupení pražskýho psychopsychedelickýho punku PRETTY OLD SOUND a na ně navážou trochu učesanějšíma kytárkama FAT OLD DONALD z Brna, ve kterých můžete potkat i členy roztomilých SuperEgo Kid. Po vystoupení pražského dua SISTER BODY, které se ponese ve víru the dark side of the electro, přijde zlatý hřeb pátečního večera v podobě polské kapely THE KURWS, která zabuří tu nejlepší kombinaci avantgardního rocku a free-jazzu. Po nich už to nepůjde jinak a bude to muset rozjet analogový šéf MOLLY, kterej bude hrát, dokaď ho nevypnou.

V SOBOTU začneme trochu dřív, a abysme udělali nejen dobře naším uším, ale taky naším tělům, proběhne asi tak od pravého poledne tradiční fotbalový turnaj, letos pod vedením prověřeného fotbalového entusiasty Kapitána Retardéra, který se postará o to, aby bylo všechno ťip ťop. V 16  hodin už bysme měli znát vítěze a tak nezbyde nic jiného, než to oslavit poslechem nové českobudějovické psychedelickorockové kapely příhodně pro Rechle pojmenované SÝČEK. Po té přijde na řadu magická folková reinkarnace Andrei Rottina a Káky, OSWALDOVI, na které naváže svou temně osudovou hudbou kapela ROUILLEUX. Na pomezí post a math-rocku či shoegazu zahrají své písně THE ILLS z Bratislavy. Deset minut hudebního násilí pak na kytary a bicí zahoblujou PRÜGELKNABE, které na pódiu vystřídá sólo kapr KVĚTOSLAV DOLEJŠÍ, od něhož můžeme čekat jak pěkné písničky, tak hluk. Nebo něco mezi tím. Nicméně je jasné, že nejhlučnější kapelou budou EINE STUNDE MERZBAUTEN, protože Napalmed a Merzbow. Hodinu před půlnocí pak svůj set rozehraje sobotní tahoun, rakouské trio TUMIDO, které krom kytary, basy, bicí a synťáků do svého noisokraut-rocku zapojí i trubku či podivný africký nástroj, který nevim, jak se jmenuje. Po nich si zavzpomínáme na Johna Zorna v podání free-corových MASSOLA. A pak bude už jen mejdan do rána, doufejme i s nějakýma pésničkama, určitě ale s ohněm.

Po celý festival bude možno zakoupit jak pití, tak i teplé jídlo, které bude veganské i bezlepkové. Samozřejmostí je i OHEŇ stage, kde se dají probrat ty největší pravdy a opéct si nějaké  pochoutky, co si přivezete. V souvislosti s tím připomínám, že je dobré si vzít předem zásobu pitný vody, prot že do krámu to není zrovna blízko. Co se týče ubytování, na místě se dá stanovat, popřípadě pronajmout pár jakžtakž provozuschopných chatek za 50 Kč na osobu a noc. V případě zájmu se ozvěte na mail naab@naab.cz.

 
FACEBOOK EVENT: https://www.facebook.com/events/509181569284618/
 
OFIŠL STRÁNKY: http://naab.cz/noise-party/
 
EMAIL: naab@naab.cz
 
NOISE PARTY vol. VIII
 
24. – 25. červen 2016
 
Kemp Rechle u Prachatic
 
Adresa:
 
Oseky 3, 383 01, Prachatice -Oseky
 
GPS souřadnice:
 
49°1' 57.75'' N
 
13°57' 53.43'' E
 
LINE UP:
 
PÁTEK 24. 6.:
 
19.00 -- -- -- Depakine Chrono (https://depakinechrono.bandcamp.com/)
 
20.00 -- -- -- Pretty Old Sound (https://prettyoldsound.bandcamp.com/releases)
 
21.00 -- -- -- Fat Old Donald (https://www.facebook.com/Fat-Old- Donald-171717639694032/)
 
22.00 -- -- -- Sister Body (https://plastika.bandcamp.com/)
 
23.00 -- -- -- The Kurws (https://kurws.bandcamp.com/)
 
24.00 -- -- -- Molly (https://stoned-to- death.bandcamp.com/album/b-sides- rarities)
 
SOBOTA 25. 6.:
 
12.00 -- -- -- 16-00 - fotbalový turnaj
 
 
17.00 -- -- -- Oswaldovi (http://oswaldovi.bandcamp.com/releases)
 
18.00 -- -- -- Rouilleux (http://music.rouilleux.net/)
 
19.00 -- -- -- The Ills (https://ills.bandcamp.com/)
 
20.00 -- -- -- Prügelknabe (https://prugelknabe.bandcamp.com/releases)
 
21.00 -- -- -- Květoslav Dolejší (http://sakraphon.cz/kvetoslavdolejsi/)
 
22.00 -- -- -- Eine Stunde Merzbauten (http://bandzone.cz/merzbauten)
 
 
24.00 -- -- -- Massola (http://bandzone.cz/massola)