Core of the Coalman zahraje v Praze, po boku Legion of Swine a s Margaretova Citrony

Core of the Coalman zahraje v Praze, po boku Legion of Swine a s Margaretova Citrony

LEGION OF SWINE (uk ) se zajímá o zvuk/hluk. Týrat, rozbíjet na kousky a přetvářet ho do hmoty rakety. Vhodit trochu pokrytectví prostřednictvím politických a vládnoucích tříd a míchejte několik minut

https://legionofswine.bandcamp.com/SISTER/BODY(cz)

Sister Body Pražské elektronické duo Sister Body ve svém zvuku mixuje prvky minimalistického synthwave a temného psych-dubu. Jedna z charakteristik jejich somnambulní, a přesto nervózní hudbu popisuje slovy: "Hutné mlhy utopených, težce zdelayovaných mužských a ženských hlasů pomalu prostupují skrz kostru rytmické architektury, která připomene disko krále Giorgia Morodera s neustále pronikajícími basovými riffy na povrchu." Koncertují sporadicky, věnují se spíše izolované domácí práci na nahrávkách nebo dalším spřízněným projektům (Lightning Glove, Ruinu). Vycházejí z pražského okruhu KLaNGundKRaCH, jejich poslední nahrávky vyšly na limitovaných kazetách na baltimorském labelu Spleencoffin (Star/Red, 2013) a u britských Tesla Tapes (Lucifer Efekt, 2014).

http://plastika.bandcamp.com/releases

CORE OF THE COALMAN (us)

Performance přirozeně obsahují běžně užívané nástroje jako violu a harmoniku stejně tak jako (feedback-driven jódlovací spouštěce), zvuky ustupujících tympánů působící tlaky v rovině sexuálního rozhraní, které rozširují upwardy-mobile Carnasitic pole s ornamenty. CORE OF THE COALMAN učinkoval na různých druzých koncertních programů od power electronics a noise performance k malým galerijním událostem rovněž podstatných uměleckcýh festivalech jako je Impact festival(představený Kraakem) a Colour Out of Space(představený Chocolate Monkem).

https://coreofthecoalman.bandcamp.com/

MARGARETOVA CITRONY (uk,us,fr,cz)

http://margaretovacitrony.bandcamp.com/